Projekt "Łap Skilla"

RUSZA PROJEKT "ŁAP SKILLA" 
Chcesz podjąć nowe wyzwania zawodowe? Rozwijać się? Awansować? Jesteś zdecydowany na zmianę, dzięki której poprawisz swoją sytuację na rynku pracy i chcesz zrobić kolejny krok w karierze? Podejmij wyzwanie! weź udział w projekcie „Łap skilla!”
 
W celu skorzystania z dostępu do linków umieszczonych w poniższej informacji, prosimy o jej pobranie w formacie pdf. dostępnym w załaczniku.
 
Przez udział w projekcie będziesz mógł swobodniej poruszać się na rynku pracy, a realizacja takich celów, jak znalezienie pracy na pełen etat, podwyżka czy awans staną się dla Ciebie realne. Przez kilkanaście miesięcy udziału w projekcie będzie Cię wspierał Twój doradca zawodowy. Wspólnie opracujecie Twój indywidualny planu rozwoju, w którym będą określone kompetencje ogólne i zawodowe, które potrzebujesz rozwijać. Umożliwi Ci to skorzystanie z usługi szkoleniowej. Na podsumowanie udziału w projekcie otrzymasz „Bilans na początek kariery”
 
Rekrutacja Rekrutacja odbywać się będzie tylko i wyłącznie online, za pośrednictwem strony https://lapskilla.pociagdokariery.pl/ Więcej informacji o planowanej rekrutacji oraz warunkach i wymaganiach dotyczących uczestnictwa w projekcie „Łap skilla!”znajdziesz na stronie https://pociagdokariery.pl/aktualnosci/1003-wkrotce-rekrutacja-dla-mlodych-pracujacych
 
Zachęcamy do zapoznania się z krótkim filmikiem dotyczącym projektu dostępnym w poniższym linku 
 
Zapraszamy do udziału.

 

Data: 
wtorek, Kwiecień 13, 2021