Program #StartUP Małopolska

Program akceleracji #StartUP Małopolska to program szkoleniowo-mentorski dla firm MŚP z Małopolski działających na rynku nie dłużej niż 3 lata. Jest on kierowany przede wszystkim do startupów wdrażającychjest skierowany do startupów wdrażających innowacyjne rozwiązania. Program skierowany jest do małych i średnich przedsiębiorców z terenu Małopolski, którzy chcą rozwijać swój biznes. Dzięki udziałowi w programie mają okazję zdobyć nowe kompetencje i umiejętności, dzięki którym rozwiną swoje firmy, udostępnią nowe produkty i usługi oraz wprowadzą je na nowe rynki. 

Do jakich firm skierowany jest program ?

  • działających na rynku krócej niż 3 lata,
  • zaliczanych do sektora MŚP,
  • mających siedzibę na terenie województwa małopolskiego.

Nabór do 10. edycji programu trwa do 2 października 2022 r.

Korzyści z udziału w programie :

1. Odkryjesz nowe źródła klientówPoznasz nowe, innowacyjne formy pozyskania klientai zaczniesz efektywniej wykorzystywać narzędzia internetowe;
2.
Usprawnisz proces sprzedażowy Dowiesz się, jak wdrożyć konkretne mechanizmy, dzięki którym zwiększysz przychody ze sprzedaży w swojej firmie;
3.
Ulepszysz swój marketing. Przeanalizujesz swoje obecne działania i poznasz sposoby na ich usprawnienie;
4.
Poznasz techniki prezentacji. Dowiesz się, z czego powinien składać się Twój idealny elevator pitch, dzięki któremu odniesiesz sukces w kontakcie z inwestorami;
5.
Weźmiesz udział w branżowych eventach. Poznasz najnowsze trendy w świecie startupowym i nawiążesz relacje biznesowe podczas networkingu największych konferencji branżowych w Polsce.

 

Pięć elementów składowych programu:

1. Warsztaty wprowadzające
Przed rozpoczęciem programu weźmiesz udział w 2 warsztatach, podczas których zweryfikowane zostaną potrzeby Twojej firmy. Przeanalizowany zostanie Twój model biznesowy i elementy, które możesz udoskonalić w następnych częściach programu.

2. Warsztaty dopasowane do Twoich potrzeb
To Ty wybierzesz, jakich szkoleń potrzebujesz. Wskazane przez uczestników tematy zostaną umieszczone w agendzie 6 warsztatów, które zostaną poprowadzone przez ekspertów.

3. Mentoring
Podczas trwania programu będziesz mógł liczyć również na indywidualne konsultacje biznesowe z wybranymi przez siebie mentorami. Każdej firmie będzie przysługiwać aż 600 minut spotkań 1:1.

4. Udział w wydarzeniach startupowych i branżowych w Polsce
Poza warsztatami i indywidualnymi sesjami mentorskimi możesz wziąć udział w najlepszych wydarzeniach startupowych w Polsce, które pozwolą ci nawiązać nowe kontakty biznesowe, zdobyć nową wiedzę i wiele cennych inspiracji. Masz szansę pojechać na wydarzenia tj. Impact mobility, I <3 Marketing, 4Developers i inne.

5. Prezentacja
Udział w programie to również możliwość przedstawienia swojego biznesu. Zaprezentujesz swoją firmę podczas spotkania podsumowującego program oraz zrzeszającego krakowską społeczność startupową. Podczas wydarzenia prelekcję wygłoszą również eksperci oraz przedsiębiorcy, którzy odnieśli sukces.

Więcej informacji oraz formularz zgłoszeniowy znajdą Państwo na STRONIE ORGANIZATORA.

Zachęcamy do udziału !

 

  

 

 

Data: 
wtorek, Wrzesień 27, 2022