Edukacja Żeglarska "POLSAILING" na Jeziorze Czorsztyńskim - trwa rekrutacja

środa, Lipiec 13, 2022

Ogólnopolski Program Edukacji Żeglarskiej, organizowany jest przez Polski Związek Żeglarski we współpracy z Ministerstwem Sportu i Turystyki ma na celu wprowadzenie dzieci i rodziców do żeglarskiego świata. Program składa się z dwóch podprogramów:

1. Edukacja Optimist

Zajęcia skierowane są do dzieci w wieku 7-10 lat (roczniki 2012-2015). W ramach Programu, od lipca do listopada organizowane są zajęcia praktyczne obejmujące:

- zajęcia teoretyczne w formie spotkań moderowanych, warsztatów, gier terenowych, itp.;
- zajęcia edukacyjne i ogólnorozwojowe na lądzie;
- zajęcia praktyczne na wodzie, w formie nauki żeglarstwa;
- regionalne regaty dla uczestników Programu;
(Na każdego uczestnika programu przypada udział w blokach zajęć (razem 18 godzin) w terminie uzgodnionym z koordynatorem regionalnym.
Harmonogram zajęć ustalany jest przez Koordynatora regionalnego i zostanie podany ostatecznie do wiadomości zakwalifikowanych uczestników przed rozpoczęciem zajęć.)

Rekrutacja do programu jest otwarta do wyczerpania miejsc (na dzień 13.07.2022 r. liczba wolnych miejsc w naszym regionie wynosi 60 - decyduje kolejność zgłoszeń)

Rekrutacja odbywa się w następujący sposób:

1. Zapoznanie się z REGULAMINEM;

2. Zgłoszenie - uczestnicy w danym regionie (w najbliższej odległości od terenu naszej gminy, siedziba regionalna znajduje się w Czorsztynie) pochodzą z naboru otwartego, polegającego
    na  bezpośrednim zgłoszeniu zainteresowanych, poprzez formularz rejestracyjny na stronie internetowej programu. - REJESTRACJA;

3. Weryfikacja zgłoszenia przez Koordynatora regionalnego:
   Adam Gracz
   Tel.: 886-225-209
   E-mail: czorsztyn@pya.org.pl

4. Dostarczenie dokumentów zgodnie z w instrukcją koordynatora regionalnego dostarczoną bezpośrednio na adres mailowy osoby zgłaszającej podany w formularzu zgłoszeniowym;

5. Rozpoczęcie zajęć.

UWAGA : W przypadku zarejestrowania wystarczajacej liczby zgłoszeń uczestników z terenu Gminy Łapsze Niżne (grupy zajęciowe po 10 os.), po konsultacji z Koordynatorem regionalnym, istnieje możliwość zorganizowania zajęć na Jeziorze Czorsztyńskim od strony Gminy Łapsze Niżne).

ZACHĘCAMY DO UDZIAŁU !

Edukacja Windsurfing

Zajęcia skierowane są do dzieci w wieku 9-12 lat (roczniki 2010-2013).

Ośrodki regionalne zostały wyznaczone w Kaliszu, Lublinie i Warszawie

Więcej informacji dla osób zainteresowanych TUTAJ

 

Kategoria: