Dodatkowy nabór wniosków na montaż pomp ciepła dla potrzeb centralnego ogrzewania

poniedziałek, Marzec 28, 2022

W dniu 28.03.2022r., Gmina Łapsze Niżne ogłasza dodatkowy nabór, w ramach projektu „Montaż instalacji odnawialnych źródeł energii na terenie Gmin: Nowy Targ, Miasta Nowy Targ, Czorsztyn, Łapsze Niżne, Brzesko, Alwernia, Babice, Chrzanów, Libiąż oraz Trzebinia” ze środków Regionalnego Programu Operacyjnego Województwa Małopolskiego, na montaż pomp ciepła dla potrzeb centralnego ogrzewania - ogrzewania budynków (PC CO) oraz instalacji fotowoltaicznych (PV). Informujemy, że montaż pompy ciepła możliwy jest tylko we współpracy z instalacją fotowoltaiczną. Dlatego deklarację należy składać zarówno na PC CO jak i PV. Wyjątkiem jest tutaj posiadanie już własnej instalacji PV o wielkości mocy odpowiedniej do mocy PC CO.

Deklaracje składane tylko na montaż instalacji fotowoltaicznych rozpatrywane będą w drugiej kolejności tzn. w miarę posiadanych wolnych miejsc.

Aby przystąpić do projektu należy złożyć uzupełnione dokumenty (załącznik nr 1) na Dzienniku Podawczym Urzędu Gminy w Łapszach Niżnych ul. Jana Pawła II 20,  34-442 Łapsze Niżne.

Ilość instalacji jest ograniczona, o zakwalifikowaniu do projektu będzie decydować wyłącznie kolejność zgłoszeń.

Ostateczna realizacja projektu uwarunkowana jest od decyzji przyznania dofinansowania zadania. Gmina Łapsze Niżne zastrzega sobie prawo do nie realizowania przedmiotowego zadania w momencie nie otrzymania dofinansowania inwestycji.

Załączniki:

  DEKLARACJA UDZIAŁU W PROJEKCIE

 

 

Kategoria: